Usługi

Usługi

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zobowiązanych do sporządzenia dokumentacji podatkowych, zgodnie z art. 9a UPDOP i art. 25a UPDOF, zwanych zwyczajowo dokumentacjami cen transferowych.

W ramach oferowanych przez nas usług sporządzamy następujące rodzaje opracowań:

  • Dokumentacje lokalne (ang. local file),
  • Dokumentacje grupowe (ang. master file),
  • Analizy porównawcze (ang. Benchmarking study),
  • Raportów CbC (ang. Country-by-Country-Reporting).

Posiadane przez nas doświadczenie pozwala zapewnić naszym Klientom możliwość sporządzenia dokumentacji zarówno zgodnie z przepisami obowiązującymi od 2017 roku, jak również w brzmieniu obowiązującym w latach poprzednich.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie budowane we współpracy z największymi międzynarodowymi firmami konsultingowymi. Współpracujemy z doradcami podatkowymi oraz radcami prawnymi, zapewniając Państwu szerokie spektrum kompetencji i zgodność sporządzanych opracowań z obowiązującymi przepisami prawa.

Naszym klientom oferujemy najlepszy dostępny na rynku doradczym stosunek jakości do ceny.

Osiągamy to dzięki zastosowanie najnowszych technologii oraz procedur zapewniających rzetelność i dokładność sporządzanych przez nas opracowań.  Preferujemy bezpośredni kontakt z naszymi klientami, który pozwala nam zrozumień Państwa indywidualne potrzeby, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo podatkowe i zadowolenie z kompetencji naszych pracowników oraz jakości naszych usług.