Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się na rynku firmą konsultingową. Tworzymy zespół doradców z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji zróżnicowanych projektów wykonywanych na rzecz podmiotów prywatnych i państwowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tendencjom rynkowym świadczymy usługi obejmujące:

– kompleksową obsługę procesu sporządzenia dokumentacji i wsparcie bieżące w zakresie cen transferowych,
– obsługę procesu pozyskania finansowania zwrotnego oraz wszelkich form dofinansowania działalności gospodarczej,
due diligence,
– sporządzenie i implementację polityk i procedur wewnętrznych,
– studia wykonalności dla projektów infrastrukturalnych,
– audyt personalny.

Prowadzimy również działalność badawczo-rozwojową w celu wypracowania nowych innowacyjnych sposobów świadczenia usług wsparcia administracyjnego i operacyjnego.

Dodatkowo realizujemy również opracowania z zakresu sporządzania studiów wykonalności, analiz rynkowych, pozyskiwania dotacji, wdrażania rozwiązań prawnych, pracowania polityk i procedur wewnętrznych, a także projekty realizowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych Klientów.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i tak samo traktujemy naszych klientów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, które chętnie podejmujemy. Stosując zasadę stabilnego rozwoju dążymy do stałego podnoszenia kompetencji naszych pracowników. Stawiamy na jakość realizowanych projektów a nie ich ilość, dzięki czemu współpracując z nami mają Państwo pewność, że Państwa dokumentacja zostanie opracowana rzetelnie przez merytorycznie kompetentne osoby.

Nasz zespół zdobywał doświadczenie podczas pracy dla czołowych korporacji działających w branży finansowej, w tym firm z tzw. „Wielkiej Czwórki”. Współpraca z doradcami podatkowymi i radcami prawnymi pozwala nam spojrzeć szerzej na Państwa potrzeby oraz dostarczyć wysokiej jakości indywidualnie dopasowane rozwiązania.